Stawka VAT
23%
OZNACZENIA
 
Symbol
GC-7443
Kod EAN
043168934480
Producent
Inny
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa
szt.
OPIS
 

ŻARÓWKA SAMOCHODOWA GE LIGHTING W21/5W 12V T20 W3x16q
Halogenowe oraz konwencjonalne żarówki samochodowe GE LIGHTING wykonane przy zastosowaniu najnowszych technologii, zapewniają kierowcom i ich pasażerom bezpieczeństwo oraz komfort podróży.

Jazda nocą jest męcząca, u wielu wywołuje również poczucie dużej niepewności. Zwiększone ryzyko podejmowane przez jeżdżących po zmroku odzwierciedla się także w liczbie wypadków - mimo, że kierowcy pokonują wtedy zaledwie 20% całkowitej trasy, niemal połowa wszystkich poważnych kolizji ma miejsce właśnie w tym czasie. Nie ryzykuj więc, dbaj o siebie i innych użytkowników dróg. Korzystaj z renomowanych produktów, które pomogą Ci bezpiecznie dotrzeć do celu.


Markowe żarówki renomowanej firmy GE LIGHTING, charakteryzują się:
- wysoką jakością wykonania
- wydłużoną żywotnością
- dostosowaniem do przepisów UE

Żarówki marki  GE LIGHTING są produktem kategorii OEM QUALITY, oznacza to iż żarówki te stosowane są jako części na pierwszy montaż w nowych samochodach szanujących się producentów samochodowych.

ZASTOSOWANIE:
- samochodowe instalacje elektryczne
- motocyklowe instalacje elektryczne

DODATKOWE INFORMACJE:
Podana cena dotyczy jednej sztuki żarówki T20 W21/5W 12V


PARAMETRY TECHNICZNE:
Napięcie: 12V
Moc: 21/5W
Ilość włókien: 2
Oznaczenie żarówki: T20 21/5W W3x16q

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B