Stawka VAT
23%
OZNACZENIA
 
Symbol
12961WVUB2
Kod EAN
8727900354843
Producent
Inny
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
0.01 kg
OPIS
 

Żarówki Philips Vision W5W T10 12V 5W 2szt/kpl
Konwencjonalne żarówki wewnętrzne i sygnalizacyjne

Żarówki Philips WhiteVision wzbogacają światła pozycyjne o intensywny efekt białego światła ksenonowego, co znacznie ułatwia prowadzenie pojazdu w nocy. Dzięki jaśniejszemu, znacznie bielszemu światłu stanowią one doskonałe połączenie stylu i bezpieczeństwa.

ZALETY:
- W 100% legalne użytkowanie na drogach, w 100% intensywne białe światło: Żarówki WhiteVision uzyskały certyfikat ECE i są pierwszymi na rynku żarówkami generującymi intensywne białe światło, które dopuszczono do legalnego użytkowania na drogach. Zapewniają one nie tylko najlepszą widoczność, ale także bezpieczeństwo, ponieważ nie oślepiają kierowców jadących z naprzeciwka.
- O 60% większa widoczność — maksymalna jasność: Znacznie większa moc strumienia świetlnego sprawia, że pojazd jest bardziej widoczny dla innych użytkowników drogi. Poprawia to bezpieczeństwo, dając dłuższy czas reakcji na potencjalne zagrożenia.
- Doskonałe wrażenia podczas jazdy dzięki intensywnemu efektowi białego światła ksenonowego: Żarówki Philips WhiteVision przewyższają jakością wszystkie niebieskie żarówki samochodowe dostępne na rynku — to właściwy wybór dla kierowców, którzy cenią sobie stylową, ale i bezpieczną jazdę. Dzięki temperaturze barwowej lamp ksenonowych i stylowej, białej koronie żarówki WhiteVision stanowią znaczące ulepszenie oświetlenia sygnalizacyjnego i wewnętrznego. Opatentowana technologia powlekania trzeciej generacji firmy Philips to naprawdę rewolucyjne rozwiązanie.
- Najdłuższy okres eksploatacji w swojej klasie oznacza dłuższą przyjemność z jazdy: Żarówki Philips WhiteVision zostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Gwarantują one długi i niezawodny okres eksploatacji — znacznie dłuższy niż w przypadku konkurencyjnych produktów. Rzadsza wymiana żarówek to z kolei większa oszczędność.
- Wyraźny strumień znacznie bielszego światła: Dzięki intensywne białemu światłu i temperaturze barwowej do 3700 kelwinów żarówki Philips WhiteVision oświetlają drogę jasnym strumieniem, który natychmiast rozprasza mrok. Doskonałe oświetlenie zapewniające doskonałe wrażenia podczas jazdy.
- Większy kontrast zapewnia lepszą widoczność i bezpieczniejszą jazdę: Maksymalnie białe światła pozycyjne lub wewnętrzne zapewniają większy kontrast, co wyróżni samochód spośród innych i zagwarantuje bardziej komfortową jazdę.
- Efekt białego światła ksenonowego zapewnia olśniewający wygląd: Żarówki WhiteVision nadają oświetleniu pojazdu wygląd charakterystyczny dla luksusowych samochodów.

ZASTOSOWANIE:
- światło na drzwiach
- światło zapalające się przy otwarciu pojazdu
- oświetlenie schowka
- wnętrze
- lampka do czytania
- kierunkowskaz boczny
- światła stop
- oświetlenie tylne

DANE TECHNICZNE:
- technologia: halogen
- typ: W5W
- homologacja ECE: TAK
- napięcie: 12V
- moc: 5W
- temperatura barwowa: 3700 K

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B