Stawka VAT
23%
OZNACZENIA
 
Symbol
RW3377
Kod EAN
5055175236964
Producent
Inny
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa
szt.
OPIS
 

RING XENON ULTIMA +130% H7 12V 55W
SAMOCHODOWE ŻARÓWKI HALOGENOWE, 2 SZTUKI

PROWADŹ SAMOCHÓD BEZPIECZNIEJ I BARDZIEJ KOMFORTOWO DZIĘKI WYJĄTKOWYM ŻARÓWKOM RING XENON ULTIMA
ZNACZĄCO POPRAWIAJĄCYM WIDOCZNOŚĆ SZCZEGÓLNIE W NOCY I PODCZAS ZŁYCH WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH!

Zapewnij sobie bezpieczniejszą i bardziej komfortową jazdę:
W porównaniu z tradycyjnymi żarówkami, w żarówkach H7 Ring zastosowano 100% gazu ksenonowego. Dzięki temu strumień światła jest bielszy i bardziej zbliżony do światła dziennego.
H7 Ring 130% dają więcej światła i zapewniają lepsze oświetlenie drogi. Ma to znaczący wpływ na poprawę widoczności, a tym samym szybkość reakcji kierowcy w przypadku potencjalnych zagrożeń drogowych.

OPIS I ZALETY ŻARÓWEK RING XENON ULTIMA +130%:
- Żarówki Xenon Ultima +130% posiadają niezbędną homologację, dzięki czemu są oficjalnie dopuszczone do użycia na drogach publicznych i nie wymagają ingerencji w instalację elektryczną auta.
- Są wyjątkowo wydajne, co jest wynikiem zastosowania wyłącznie ksenonu jako gazu wypełniającego żarówkę oraz technologii mikrożarników.
- Zapewniają dobrą widoczność na drodze nawet  do ok. 170 metrów! Ma to znaczący wpływ na zmniejszenie ryzyka wypadku i umożliwia kierowcy dokonanie szybszej reakcji w razie zagrożenia.
- Ułatwiają odczytywanie znaków drogowych nawet z dużych odległości dzięki zwiększonemu zasięgowi widoczności.

Oferowane przez nas żarówki produkowane są przez firmę Ring Automotive - wiodącego europejskiego producenta oświetlenia pojazdów, od ponad 40 lat wyznaczającego standardy w technologii, eksportera oświetlenia pojazdów, elektryki samochodowej i akcesoriów do ponad 70 krajów na całym świecie, oferującego szeroką gamę żarówek do wszystkich rodzajów pojazdów samochodowych, motocykli, maszyn rolniczych i przemysłowych: od tych najmniejszych służących do podświetlania tablic, aż do wiodących w branży pod względem wydajności żarówek do reflektorów głównych.

PAMIĘTAJ: Więcej światła to lepsza widoczność. Lepsza widoczność to szybsza reakcja i większe bezpieczeństwo!

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
- Typ: H7
- Trzonek: PX26d
- Technologia: żarówka halogenowa
- Seria: Ring Xenon Ultima +130%
- Oznaczenie: RW1277
- Napięcie zasilania: 12V
- Moc: 55W
- Zastosowanie: światła drogowe / światła krótkie
- Homologacja: TAK

Trwałość produktu może być krótsza niż jeden rok. Dokładna specyfikacja techniczna produktu udostępniona jest przez producenta na jego stronie internetowej.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B