Stawka VAT
23%
OZNACZENIA
 
Symbol
12972WVUSM
Kod EAN
8727900354959
Producent
Inny
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa
szt.
OPIS
 

PHILIPS H7 WHITE VISION ULTRA 4200K
Komplet żarówek halogenowych, 12V, 55W
Do 60% lepsza widoczność

Zapewnij sobie najnowsze, stylowe białe światła do samochodu.
Komplet wysokiej jakości oryginalnych żarówek halogenowych H4 od znanej i renomowanej firmy PHILIPS. To żarówki z najnowszą powłoką gwarantującą temperaturę barwową 4200K. Emitują najbielsze światło spośród wszystkich żarówek halogenowych PHILIPS dopuszczonych do legalnego użytkowania na drogach. W zestawie z 2 żarówkami postojowymi W5W.

OPIS I ZALETY:
- Białe, wyraziste światło - do 4200K.
- Niezwykle stylowe, ulepszone halogenowe oświetleniegłówne.
- Białe światło z homologacją. Są zgodne z obowiązującymiprzepisami. Nie oślepiają nadjeżdżających kierowców, są bezpieczne izapewniają doskonałą widoczność.
- Lepsza widoczność, większy komfort. Znacznie poprawiają widoczność w nocy i zmniejszają zmęczenie oczu, co pozytywnie wpływa nakierowcę pojazdu.
- Do 60% lepsza widoczność - maksymalna jasność.
- Dłuższa wiązka światła, zapewniająca nawet o 60% lepszą widoczność wporównaniu z normą minimalną określoną w przepisach, pozwala zarówno wyraźniejwidzieć innych użytkowników drogi, jak i być bardziej widocznym dla innych.
- Wysoka jakość wykonania. Zoptymalizowana, precyzyjnakonstrukcja żarnika, wypełnienie gazowe o wysokim ciśnieniu, precyzyjnapowłoka i wysokiej jakości szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
- typ: H7
- technologia: halogenowa
- podstawa: PX26d
- napięcie: 12V
- moc: 55W
- temperatura barwowa: 4200K
- lumeny: 1400 +100/-50 lm
- żywotność: do 200 h
- zastosowanie: światła drogowe, światła mijania
- homologacja: TAK - ECE

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B