ZASADY WSPÓŁPRACY

Zasady współpracy z działem hurtowym D&M Daniel Marek

1. Platforma hurtowa www.hurtownia-motoryzacyjna.pl jest wygodnym i nowoczesnym programem dającym możliwość składania przez klienta zamówień przez internet praktycznie o każdej porze dnia, dostosowana do obsługi na komputerach i urządzeniach mobilnych.  

2. Z platformy do zamówień w dziale hurtowym mogą korzystać firmy z branży motoryzacyjnej i takie, które przeszły weryfikację i otrzymały indywidualny klucz logowania w postaci loginu i hasła.

3. Zamówienie składane przez platformę przechodzi przez dział weryfikacji i dopiero potwierdzenie z tego działu wysyłane na maila klienta jest podstawą do uznania zamówienia jako poprawne.

4. Firma D&M Daniel Marek zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian w zamówieniach oraz możliwość zmiany ilości towaru w zamówieniu na etapie pakowania w dziale wysyłkowym. O zaistnieniu takiego faktu klient zostanie powiadomiony.

5. Do każdego zamówienia razem z towarem pakowana jest faktura, instrukcje i karty gwarancyjne (jeżeli towar takie posiada w opakowaniach). Faktura i instrukcje dostępne są też w panelu klienta. 

6. Zamówienia realizowane są w większości w ciągu 24 godzin w dni robocze. Możliwość otrzymania przesyłki na drugi dzień od dnia zamówienia zależy od godziny, o której takie zamówienie wpłynie do panela zamówień platformy. 

7. Realizacja zamówień następuję za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, koszt przesyłki wynosi 17 zł brutto dla paczki o wadze maksymalnej do 30 kg. Koszt wysyłki nie zostanie naliczony dla zamówień, które osiągną próg darmowej wysyłki (krajowej). 

Przesyłki zagraniczne będą wyceniane indywidualnie od wagi zamówienia, specyfiki towaru i kraju docelowego.  

Z powodu specyfiki opakowań zbiorczych firma zastrzega sposób spakowania danego towaru w większą ilość kartonów, przede wszystkim z powodów obawy o towar i jego uszkodzenie w czasie transportu.

8. Zamówienia składane na platformie powinny być dokładnie przeanalizowane i składane jeden raz dziennie, nie łączymy zamówień złożonych na platformie w okresie czasowym dłuższym niż 20 minut.

9. W przypadku dostawy na inny adres niż istniejący na fakturze prosimy pamiętać o powiadomieniu o tym fakcie w uwagach przed wysłaniem zamówienia.

10. Firma D&M Daniel Marek zastrzega sobie możliwość wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.

11. Ceny dostępne są dopiero po zalogowaniu do platformy. Ceny produktów przedstawione na platformie są cenami netto i brutto zawierających podatek VAT, wyrażone są w polskich złotych (PLN). 

12. Dla zamówień składanych na platformie nie ma minimum logistycznego.

13. Towar zamówiony i wysłany do Państwa nie podlega zwrotowi, chyba, że wcześniej podczas składania zamówienia zostały uzgodnione inne zasady zakupu produktu. 

Towar zwracany powinien zostać dostarczony do firmy w stanie idealnym, opakowanie nie może nosić oznak zniszczenia a towar użytkowania. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem, nie zwracamy w takim przypadkach także kosztów transportu.

14. Towar wysyłany do serwisu dostarczają Państwo na własny koszt, chyba że wcześniejsze uzgodnienia w związku z uszkodzeniem fabrycznym produktu lub niezgodnością zamawianego towaru z dostarczonym zostaną przedstawione i zatwierdzone przez osobę z działu hurtowego.

15. Firma D&M Daniel Marek zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu, zasad współpracy i przyznawania rabatów oraz cen bez podawania przyczyn.W przypadku niejasności lub dodatkowych pytań prosimy dzwonić do działu hurtowego na nr 34 368 28 82 w godz. 8-16.
© SolEx B2B