Stawka VAT
23%
OZNACZENIA
 
Symbol
7507DC-02B
Kod EAN
4008321972774
Producent
Osram
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
0.35kg
Pobierz w pełnej wielkości
OPIS
 

ŻARÓWKI SAMOCHODOWE OSRAM DIADEM BAU15S 21W 12V
KOMPLET 2 SZTUKI

Innowacyjna żarówka do kierunkowskazów

Jeżeli chcielibyście Państwo, aby światła kierunkowskazu wtopiły się w tło i poprawiły wygląd samochodu to idealne do tego będą żarówki DIADEM, które świecą na żółto, gdy są włączone i wyglądają dyskretnie, gdy są wyłączone

Estetyka i wrażenie wolnej przestrzeni to trendy w projektowaniu reflektorów głównych, które będą pełnić kluczową rolę w nowych modelach samochodów przez następnych pięć lat.
Półprzezroczyste klosze do reflektorów będą zastępowane nowymi, przezroczystymi modelami, które zapewniają niczym nieprzesłonięty widok całego zespołu reflektora.
Obecnie oprócz zadania wytwarzania światła, reflektory główne spełniają konkretną funkcję estetyczną. Tworząc wizualną harmonię z różnymi kolorami żarówek wewnątrz, zespół reflektora nabrał nowego znaczenia.

Poza zaawansowanymi żarówkami do reflektorów głównych ze srebrnymi osłonkami, firma OSRAM oferuje także innowacyjne rozwiązanie umożliwiające dopasowanie kolorów żarówek dzięki nowym żarówkom kierunkowskazów DIADEM.

Żarówki kierunkowskazów DIADEM mają opalizującą powierzchnię, która pasuje do srebrnego tła reflektora. Eliminuje to „efekt sadzonego jajka”. Charakterystyczny bursztynowy cień świateł kierunkowskazu pojawia się z normalną intensywnością, gdy światła te są włączone.
Odporna na zadrapania i niezawierająca kadmu żarówka DIADEM jest idealna do świateł kierunkowskazu zarówno przednich jak i tylnych. Ponadto, to doskonała alternatywa dla kierowców, którzy przywiązują dużą wagę do estetyki i wyglądu samochodu.

Nowe, łatwe do zainstalowania żarówki DIADEM mogą być wykorzystane jako zamienniki tradycyjnych bursztynowych żarówek do kierunkowskazów i przyjęły się już w całej Europie.
Ponadto żarówki DIADEM mają dwa razy dłuższą trwałość niż tradycyjne lakierowane żarówki.

Korzyści:
- Bursztynowy kolor pojawia się jedynie podczas migania, a neutralny biały przy wyłączonych światłach
- Idealne do nowoczesnych, przezroczystych kloszy reflektoróws
- Pasują do starszych modeli samochodów
- Do wszystkich przednich i tylnych świateł kierunkowskazów
- Dwa razy trwalsze niż tradycyjne żarówki

ZASTOSOWANIE:
- samochodowe instalacje elektryczne
- motocyklowe instalacje elektryczne

PARAMETRY TECHNICZNE:
Napięcie: 12V
Moc: 21W
Oznaczenie żarówki: BAU15S W21 PY21W 
Rozstaw bolców: asymetryczny

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B