Stawka VAT
23%
OZNACZENIA
 
Symbol
12258XVPS2
Kod EAN
8719018005656
Producent
Inny
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa
szt.
OPIS
 

PHILIPS H1 X-TREME VISION PRO +150%
DO 150% JAŚNIEJSZE ŚWIATŁO
KOMPLET ŻARÓWEK HALOGENOWYCH, 12V, 55W, P14.5s

Komplet dwóch wysokiej jakości oryginalnych żarówek halogenowych typu H1 z najnowszej serii X-treme Vision Pro150 marki Philips.

Niezwykła jasność znacznie zwiększająca bezpieczeństwo.

To unikatowe połączenie niezwykłej jasności i trwałości, jaka do tej pory nie była dostępna w tak wydajnej żarówce, sprawia, że żarówki Philips X-treme Vision Pro150 zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo na drodze oraz komfort prowadzenia.

Technologia wykorzystana w tych żarówkach jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi modelami samochodów.

Żarówki te posiadają homologację ECE R37, są więc w pełni legalne i dopuszczone do publicznego ruchu drogowego.

ŚWIATŁO JAŚNIEJSZE NAWET O 150%: Zaawansowana konstrukcja żarówki zapewnia większą precyzję i luminancję, przekładając się na lepsze oświetlenie drogi. Natomiast nowa technologia szkła kwarcowego Diamond Precision daje większą jasność. Wszystko to przekłada się na o wiele lepszą widoczność, bezpieczeństwo i komfort prowadzenia także w ciemności i przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

DODATKOWE 70 METRÓW OŚWIETLENIA DROGI: Żarówki z serii X-treme Vision Pro150 generują wiązkę o dużej mocy oświetlającą 70 metrów drogi więcej w porównaniu ze standardowymi żarówkami.

ODPOWIEDNIA BARWA ŚWIATŁA: Żarówki te emitują światło o temperaturze barwowej 3450K. Zapewnia ono lepszy kontrast i identyfikację zbliżających się obiektów i przeszkód. Podczas trudnej, nocnej jazdy nie męczy też oczu, co ogranicza ryzyko znużenia. Pozwala to jeździć bezpieczniej i bardziej komfortowo.

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ - DO 350 GODZIN: Nowa technika produkcji szkła kwarcowego Philips Diamond Precision zwiększa przepustowość światła, zapewniając jednocześnie wysoką odporność na wstrząs termiczny i ciśnienie. Specjalnie dostosowana mieszanka gazów szlachetnych dodatkowo chroni żarnik przed starzeniem. Oznacza to większą jasność i dłuższy okres eksploatacji wynoszący nawet do 350 godzin - prawdopodobnie najdłuższy w przypadku tak mocnych żarówek.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
- typ: H1
- podstawa: P14.5s
- technologia: halogenowa
- napięcie: 12V
- moc: 55W
- strumień świetlny: 1550 ±15%
- temperatura barwowa: 3450K
- żywotność: do 350 godzin
- homologacja: tak, ECE R37
UWAGA: Trwałość produktu może być krótsza niż jeden rok. Dokładna specyfikacja techniczna produktu udostępniona jest przez producenta na jego stronie internetowej.

ZASTOSOWANIE:
- światła mijania (krótkie)
- światła drogowe (długie)
- światła przeciwmgielne
- doświetlanie zakrętów
- inne

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B