Stawka VAT
23%
OZNACZENIA
 
Symbol
12342RGTS2
Kod EAN
8719018005755
Producent
Philips
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa
szt.
Pobierz w pełnej wielkości
OPIS
 

PHILIPS H4 RACING VISION GT200 +200%
DO 200% JAŚNIEJSZE ŚWIATŁO
KOMPLET ŻARÓWEK HALOGENOWYCH, 12V, 60/55W, P43t-38

Komplet dwóch wysokiej jakości oryginalnych żarówek halogenowych typu H4 z najnowszej serii Racing Vision GT200 marki Philips.

Idealne rozwiązanie zarówno dla pasjonatów jazdy samochodem, jak i dla wszystkich tych, którzy poszukują komfortu i bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Nawet o 200% jaśniejsze światło o zasięgu dłuższym o ponad 80 metrów oznacza lepszą widoczność i krótszy czas reakcji, zwiększając ekscytację związaną z prowadzeniem samochodu.

Technologia wykorzystana w tych żarówkach jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi modelami samochodów.

Żarówki te posiadają homologację ECE R37, są więc w pełni legalne i dopuszczone do publicznego ruchu drogowego.

WYŚCIGOWA WYDAJNOŚĆ DOSTĘPNA DLA KAŻDEGO: Żarówki z serii Racing Vision GT200 zapewniają doskonałą widoczność typową dla żarówek wyścigowych w formie, którą można stosować na drogach publicznych. Generują światło charakteryzujące się niezwykłą ostrością, jaśniejsze nawet o 200%. Poza tym cechują się zoptymalizowaną konstrukcją. Wszystko to razem przekłada się na lepszą widoczność drogi, zapewniając bezpieczniejszą i bardziej ekscytującą jazdę.

ZASIĘG ŚWIATŁA WIĘKSZY NAWET O 80 METRÓW: Niezwykle wydajna wiązka światła sięga nawet o 80 metrów dalej, niż ma to miejsce w przypadku standardowych żarówek. Dzięki temu żarówki Racing Vision GT200 pozwalają zobaczyć więcej drogi przed samochodem i potencjalne zagrożenia dostrzec o wiele wcześniej. Przekłada się to na szybszą reakcję kierowcy i pewniejsze prowadzenie samochodu. Dzięki temu jazda staje się bezpieczniejsza i bardziej satysfakcjonująca.

W PEŁNI LEGALNE: Żarówki samochodowe Philips Racing Vision GT200 posiadają homologację zgodną z normą ECE. Kierowcy nastawieni na wysoką wydajność mogą więc korzystać z jasnej, mocnej żarówki, zgodnej z obowiązującymi przepisami drogowymi.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
- typ: H4
- podstawa: P43t-38
- technologia: halogenowa
- napięcie: 12V
- moc: 60/5W
- strumień świetlny: 1650 ±15% / 1000 ±15%
- temperatura barwowa: 3600K
- żywotność: do 400 godzin
- homologacja: tak, ECE R37
UWAGA: Trwałość produktu może być krótsza niż jeden rok. Dokładna specyfikacja techniczna produktu udostępniona jest przez producenta na jego stronie internetowej.

ZASTOSOWANIE:
- światła mijania (krótkie)
- światła drogowe (długie)
- światła przeciwmgielne
- inne

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B