Stawka VAT
23%
OZNACZENIA
 
Symbol
12258WVUSM
Kod EAN
8719018005250
Producent
Inny
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
0.15 kg
OPIS
 

Philips WhiteVision Ultra H1 55W 12V 3700K Duo Box + 2x W5W
Intensywny efekt białego światła ksenonowego

Żarówki Philips WhiteVision wzbogacają oświetlenie główne o intensywny efekt białego światła ksenonowego, co znacznie ułatwia prowadzenie pojazdu. Dzięki jaśniejszemu, znacznie bielszemu światłu WhiteVision stanowi doskonałe połączenie stylu i bezpieczeństwa.

W zestawie pozycyjne źródła światła W5W.

ZALETY:
- Doskonałe wrażenia podczas jazdy dzięki intensywnemu efektowi białego światła ksenonowego: Żarówki Philips WhiteVision Ultra przewyższają jakością wszystkie niebieskie żarówki samochodowe dostępne na rynku - to właściwy wybór dla kierowców, którzy cenią sobie stylową, ale i bezpieczną jazdę. Dzięki wysokiej temperaturze barwowej i stylowej, białej koronie żarówki WhiteVision stanowią znaczące ulepszenie oświetlenia głównego.
- Wyraźny strumień intensywnie białego światła: Dzięki intensywnemu białemu światłu i temperaturze barwowej do 3700 kelwinów żarówki Philips WhiteVision Ultra oświetlają drogę jasnym strumieniem, który natychmiast rozprasza mrok. Doskonałe oświetlenie zapewniające doskonałe wrażenia podczas jazdy.
- Do 60% większa widoczność - maksymalna jasność: O 60% większa moc strumienia świetlnego sprawia, że pojazd jest bardziej widoczny dla innych użytkowników drogi. Poprawia to bezpieczeństwo, dając dłuższy czas reakcji na potencjalne zagrożenia.
- Większy kontrast zapewnia lepszą widoczność i bezpieczniejszą jazdę: Maksymalnie białe światło o temperaturze barwowej 3700 kelwinów zapewnia lepszą widoczność oznakowania drogowego. Bielsze światło wpływa na zwiększenie czujności kierowcy w nocy, zapewniając bardziej komfortową jazdę.
- W 100% legalne użytkowanie na drogach w 100% intensywne białe światło: Żarówki WhiteVision uzyskały certyfikat ECE i są pierwszymi na rynku żarówkami generującymi intensywne białe światło, które dopuszczono do legalnego użytkowania na drogach. Zapewniają one nie tylko najlepszą widoczność, ale także bezpieczeństwo, ponieważ nie oślepiają kierowców jadących z naprzeciwka.
- Efekt białego światła i dopasowanie kolorów zapewnia olśniewający wygląd: Dołączone do żarówek WhiteVision dwa pozycyjne źródła światła W5W o dopasowanych kolorach nadają oświetleniu pojazdu wygląd charakterystyczny dla luksusowych samochodów. Poza tym same żarówki świetnie spełniają się jako uzupełnienie reflektorów z oświetleniem ksenonowym. Dzięki unikalnej technologii żarówki PHILIPS z serii WhiteVision Ultra emitują jasne światło, które bardzo dobrze zgrywa się z jasną barwą reflektorów głównych.

ŻARÓWKI HALOGENOWE PHILIPS:
Cechują się dużą mocą, jasnością i precyzją wykonania, zgodną z koncepcją aktywnego bezpieczeństwa.

Są elementem oryginalnego wyposażenia. Dowodzi to, iż PHILIPS jest dostawcą wszystkich liczących się producentów samochodów, gwarantującym:
- wysoką jakość produktów w celu poprawy bezpieczeństwa na drodze
- nowoczesną technologię PHILIPS
- certyfikację i homologację ECE
- zrównoważony rozwój: produkty nie zawierają ołowiu ani rtęci

PHILIPS zajmuje pozycję lidera na rynku oświetlenia samochodowego od 1914 roku. Dziś produkty PHILIPS są montowane w co drugim samochodzie w Europie.

Żarówki PHILIPS - wykonane ze szkła kwarcowego, które chroni przed promieniowaniem ultrafioletowym - gwarantują:
- większą wytrzymałość na nacisk mechaniczny, zapewniającą lepszą jasność i dłuższą żywotność żarówki
- znakomitą odporność na wibracje i skrajne zmiany temperatury, zmniejszającą ryzyko wybuchu
- nowoczesny układ optyczny, zapewniający ochronę przed promieniami UV

Żarówki PHILIPS spełniają normy ochrony środowiska gdyż nie zawierają ołowiu, kadmu ani rtęci.

Zawsze wymieniaj żarówki parami, ponieważ wydajność żarówki jest uzależniona od jej zużycia. Polecamy wymianę żarówek co 50.000 km lub co 2 lata.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
- typ: H1
- gniazdo: P14.5s
- napięcie: 12V
- moc: 55W
- temperatura barwowa: 3700K
- lumeny: 1550 lm ±15%
- homologacja ECE: Tak
- trwałość Tc: 250h

dodatkowo:
- typ: W5W
- gniazdo: W2.1x9.5d

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B